Zdá sa, že Jessie J urobia za Channingom Tatumom hrubú čiaru. Po tom, ako dvojica dala svojmu vzťahu dvakrát šancu, sa na jar minulého roka nadobro rozišla. A vyzerá to tak, že speváčka dlho za svojím ex nesmútila. Najnovšie sa totiž fanúšikom na Instagrame pochválila novým objavom, pri ktorom vyzerá byť naozaj šťastná.

Jessie svoju lásku už viac pred svetom neskrýva. Po jej boku sa nedávno začal objavovať tanečník Max Pham Nguyen, čo neuniklo ani pozorným paparazzom, ktorým sa dvojicu podarilo zachytiť na spoločnom obede. Speváčka nový vzťah verejne potvrdila po tom, ako jeden z bulvárnych denníkov zverejnil ich niekoľko nelichotivých fotografií, na ktorých sa navzájom kŕmia a Maxa označil ako jej kamaráta.

"Dnes o nás vyšiel naozaj veľmi milý článok, ale tie fotky? Myslím, že si s Maxom zaslúžime lichotivejšie zábery a nie také, na ktorých vyzerám ako starý muž. Ušetrilo by vás to od toho skrývania sa v aute a kríkoch. PS: Max nie je môj kamarát," odkázala speváčka novinárom na Instagrame, kde zverejnila sériu spoločných fotiek s jej novou láskou. Na obrázkoch, ktoré média šérili totiž dvojicu nebolo ani zreteľne vidieť, a tak si neodpustila poznamenať, že sa na tom spoločne dobre pobavili.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.