Sympatická blondínka sa na hudobnej scéne objavuje už trinásty rok. Okrem úspechov, ktoré sa jej za ten čas podarilo dosiahnuť, si musela odtrpieť množstvo narážok na jej postavu, ktoré si neodpustili ani svetové hviezdy. Adele si z nich napriek tomu nikdy ťažkú hlavu nerobila, pretože so svojim telom bola vždy spokojná a cítila sa v ňom dobre.

V posledných dňoch sa však na internete objavili fotky, na ktorých je zo speváčky celkom iný človek. Na narodeninovej oslave rapera Drakea svojim výzorom všetkým vyrazila dych. Po rozvode sa sa jej podarilo schudnúť viac ako šesť kíl a úbytok váhy je vidieť najmä na jej tvári.

Speváčka novým vzhľadom vyrazila dych.
Speváčka novým vzhľadom vyrazila dych.
Zdroj: Profimedia

Svoju novú postavu predviedla na párty v čiernych šatách bez ramienok, ku ktorým zladila výrazné líčenie očí a vysoko vyčesaný cop. Speváčka sa následne na svojom Instagramovom profile pochválila fotkou, pod ktorou prezradila, čomu vďačí za svoj ukážkový vzhľad. „V minulosti som plakala, teraz sa potím,“ napísala po tom, čo si údajne obľúbila hodiny pilates. Inšpirujete sa ňou aj vy?

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.