Obľúbená speváčka začiatkom minulého roka všetkých poriadne šokovala svojou premenou. V priebehu niekoľkých mesiacov sa dopracovala k vysnívanej postave, na ktorej by ste známky tehotenstva dnes už hľadali len márne. Sympatickej mamičke sa najviac osvedčila kombinácia aktívneho pohybu s vyváženou stravou, ktorá ide ruka v ruke s riadnym pitným režimom. Dominika sa tak poriadne namakala, no o to viac si užíva výsledok a spokojnosť z nej doslova srší.

Počas uplynulých dní sa spolu s kamarátmi a rodinou rozhodla trochu vypnúť a užiť si dovolenku, počas ktorej si dopriala aj detox od  sociálnych sietí. Blondínka však nenechala fanúšikov dlho čakať a zverejnila fotky, z ktorých ostali mnohí poriadne prekvapení „Dobre bolo a bolo fajn byť na nejaký čas offline, mala by som to vykonávať častejšie. Ďakujem partičke za pekných pár dní aj s našimi “nezastaviteľnými ratolesťami”. Som pripravená vám postupne dávkovať nové veci. Snáď nám tento týždeň nezaprší, nech vám môžem čím skôr predstaviť novú letnú vypalovačku,“ napísala pod príspevok na Instagrame.

Ľudia sa teda zjavne majú na čo tešiť, lebo speváčka očividne čoskoro predstaví nové piesne. No zatiaľ sa asi všetci sústredia hlavne na jej dokonalé krivky. Tie predviedla v sexi červených plavkách, v ktorých sa ju rozhodne nedalo prehliadnuť. Veď posúďte sami v našej FOTOgalérii.