Dominika a Peter tvorili pred svadbou pár už tri roky a spájal ich aj štvormesačný synček Peťko. Svoje áno si povedali v auguste 2015 a ich veľký deň vyzeral ako z rozprávky.

Dobre informovaný zdroj prezradil denníku Plus JEDEN DEŇ, že jej manžel si našiel novú lásku. Údajne sa volá Klára, žije v Trnave a dokonca ho zverejňuje aj na svojom instagramovom profile. Nikto netušil, o akú konkrétnu fotografiu išlo, neskôr sa dostala do médií.

„Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ poslala odkaz po svojej manažérke. „Ale keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím že nájdeme spoločnú cestu, ako byť dobrými rodičmi naďalej,“ dodala exkluzívne pre portál odzadu.sk

,,Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko," opisoval denníku zdroj. FOTOGRAFIU nájdete v GALÉRII.