Seriálová a divadelná herečka má dôvod na obrovskú radosť. Ako na Instagrame sama priznala, tú si vychutnávala v tichosti dva týždne. Prvé chvíle s novorodeniatkom si užívala v kruhu rodiny a najbližších. „My sme vám vlastne chceli povedať, že sa nám pred dvoma týždňami narodil (ch)Alanko. Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale taaaak nám dobre bolo v tej našej bubline,“ napísala pod fotku, na ktorej drží svojho čerstvo narodeného synčeka. Na svet ho priviedla zrejme v podobnom čase, ako rodila aj Jasmina Vrbovká Alagič.

Napriek dlho očakávanému príchodu bábätka a ostro sledovanému tehotenstvu sa jej podarilo udržať pôrod v tajnosti. Ani jej verným fanúšikom zrejme nenapadlo, že už je niekoľko dní trojnásobnou mamičkou. Na sociálnych sieťach bola stále aktívna a nič tomu nenasvedčovalo. Napokon sa radostnú správu rozhodla oznámiť prostredníctvom instagramového príspevku.

„Ďakujeme za krásny čas, kedy sme si naplno a plnšie užili príchod človiečika. Užili sme si zamilovávanie v kľude, intímite, spolu, v láske a s obrovskou vďakou za tento zázrak, ktorý k nám pricestoval. Je to srandista, že si za rodičov vybral práve nás, o tom niet pochýb. Teraz, kedy už pekných pár dní brázdime ulice Bratislavy, hlásime do sveta krásy aj cez tento virtuálny svet,“ dodala. Rodinke gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravia!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.