Nová fotka slávnej Kardashianky vám poriadne vyrazí dych. Rodina, ktorá sa preslávila účinkovaním vo vlastnej reality show, ktorá nesie jej meno, však už zďaleka nie je taká, ako kedysi. Všetky dcéry Kris Jenner, vrátane nej, sa so stúpajúcou slávou začali nápadne meniť a dnes sú z nich úspešné podnikateľky s dokonalými krivkami či bezchybnou vizážou. Najväčšou premenou spomedzi Kardashianiek však prešla 35-ročná Khloé, ktorá sa na svoje staré ja už vôbec nepodobá. 

Na fotke, ktorou sa pochválila na Instagrame, kde ju sleduje 112 miliónov fanúšikov, po niekdajšej tmavovláske už niet ani stopy. Síce Khloé akékoľvek vylepšenia či používanie skrášľovacích foto filtrov popiera, pri pohľade na jej fotky z minulosti je evidentné, že si pod nôž plastického chirirga ľahla nejedenkrát.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Jej vzhľad rozpútal mnoho diskusii a fanúšikov doslova rozdelil na dva tábory. Kým jedna skupina jej zovňajšok kritizuje a zdá sa jej, že to už s plastikami preháňa, druhá tvrdí, že nikdy nevyzerala lepšie. Tak schvále, pamätáte si, ako vyzerala pred rokmi?

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.