O herečke a speváčke Jennifer Lopez sa zväčša píše v superlatívoch. Talentovaná latino diva však nie je v rodine Lopézovcov jedinou krásavicou. Jenn má totiž ešte dve sestry - Lyndu Lopez, ktorá je novinárkou a spisovateľkou, a Leslie Lopez, ktorá je herečkou a aktuálne aj čerstvou maminou.

Zatiaľ čo ich staršej sestre Jennifer akosi prischli úlohy v romantických komédiách, jej mladšia sestra Leslie zažiarila v niekoľkých hororoch. Okrem iného je tiež rosničkou na stanici ABC 7 News. Aktuálne sa však venuje viac svojej rodine a jej malému pokladu. Na rozdiel od Jennifer, ktorá si už dlhé roky necháva odfarbovať svoje vlasy do svetlejších tónov, ostala Leslie verná svojej prirodzenej farbe vlasov.

Prostredná z troch sestier Lynda (48) má za sebou vcelku slušnú kariéru ako novinárka, televízna hlásateľka či novinárka. O tom, že nelení, svedčí aj to, že okrem vlastnej produkčnej spoločnosti a mnohým reláciám sa venuje aj písaniu kníh. V roku 2001 dokonca na chvíľu pracovala aj pre hudobnú stanicu WH1, kde spolu s Jennifer poodhalili niekoľko tajomstiev z ich detstva.

Jenn má dve sestry - Lyndu Lopez, ktorá je novinárkou a spisovateľkou a Leslie Lopez, ktorá je herečkou a aktuálne aj čerstvou maminou.
Jenn má dve sestry - Lyndu Lopez, ktorá je novinárkou a spisovateľkou a Leslie Lopez, ktorá je herečkou a aktuálne aj čerstvou maminou.
Zdroj: instagram

Ako sa zdá, osud sa vždy dá zmeniť. Všetky tri dievčatá sa totiž narodili do nie celkom ideálneho prostredia a vyrastali v južnom Bronxe v New Yorku. Ich rodičia boli obyčajnými pracujúcimi ľuďmi- mama Guadalupe Rodríguez bola učiteľkou v materskej škole a ich otec David Lopez pracoval ako počítačový špecialista. Všetky tri dievčatá sa teda svojou vlastnou zásluhou vypracovali až na vrchol.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.