Hviezda reality show Keep Up with the Kardashians, Kourtney Kardashian (41), je opäť zadaná. Novým vzťahom s bubeníkom Travisom Barkerom (45) zo skupiny Blink-182 sa stihla pochváliť aj fanúšikom na Instagrame.

„Istý čas bola slobodná, pričom nečakala, že sa ich kamarátsky vzťah zmení na romantický. Momentálne je však veľmi šťastná a miluje tráviť čas s Travisom," prezrádza zdroj z blízkeho okolia dvojice. O ich vzťahu sa pritom začalo poušuškávať už v januári tohto roku. Pár oslávil pred pár dňami  prvý spoločný Valentín a o dva dni neskôr svoj vzťah zverejnil aj na sociálnych sieťach.

Kourtney nový objav predstavila už aj svojej rodine. "Je to dobrý človek a naozaj skvelý otec. Jej rodina a priatelia ho majú skutočne radi. Aj ich deti spolu skvele vychádzajú,“ dodáva zdroj. Najstaršia sestra z rodu Kardashianiek a jej bývalý partner Scott Disick (37) sú rodičmi troch detí: synov Masona (11) a Reigna (6) a dcéry Penelope (8).  Dvojica ukončila svoj deväťročný vzťah v júli 2015. Barker má pritom so svojou bývalou manželkou Shannou Moaklerovou, s ktorou bol ženatý v rokoch 2004 až 2008,  nevlastnú dcéru Atianu (21), dcéru Alabamu (15) a syna Landona (17).

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.