Odkedy sa dvojica spolu aj s prvorodeným synom presťahovala za veľkú mláku, paparazzi ich sledujú na každom kroku. Najnovšie zábery zamaskovaných manželov v Beverly Hills obleteli v krátkom čase celý svet. Pri pohľade na bývalú vojvodkyňu sa mnohým fanúšikom vynára otázka, či nie je opäť tehotná. Poplach spôsobili herečkine šaty, ktoré sú nápadne voľné, a tak by šikovne mohli zakryť rastúce bruško.

 

Meghan Markle je milovníčkou tesných kostýmov, šiat a topánok na opätku. Po úteku od kráľovskej rodiny už stihla vyvetrať aj svoje obľúbené obtiahnuté džiny, po ktorých ako právoplatná členka kráľovkej rodiny nemohla takmer vôbec siahať. Najnovšie sa však na verejnosti objavila v krémových šatách, ktoré podľa britského denníka Dalymail nestáli viac ako 100 libier. Keď dvojica prechádzala okolo auta, miestami sa dokonca zdalo, že Meghan pod nimi skrýva tehotenské bruško. Mnohí si však myslia, že v prípade, ak by bola skutočne tehotná, tak skoro by to svetu neoznámila, píše Pluska.sk.  A dôvod?

Meghan a Harry vzbudili v uliciach Beverly Hills poriadny rozruch.
Meghan a Harry vzbudili v uliciach Beverly Hills poriadny rozruch.
Zdroj: Profimedia

Bývalá herečka sa cíti v centre pozornosti ako doma a mnohí si tak myslia, že by sa snažila upútať na seba väčšiu pozornosť a fanúšikov nechať čakať, kým veľkú novinu neoznámi na poslednú chvíľu. Na druhej strane je však možné, že Meghan šaty jednoducho odstávali a tehotná nie je. Nechajme sa teda prekvapiť či sa špekulácie v blízkej dobe naozaj potvrdia.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.