Alana (35) a Marielle (40) Hadid síce nie sú také slávne a neživia sa modelingom, ako ich mladšie sestry, no chudobou rozhodne netrpia. Alana pracuje ako osobná stylistka a dizajnérka, a pozná so svetovými hviezdami, akými sú napríklad Jennifer Lopez či Donatella Versace. O päť rokov staršia Marielle má skôr podnikateľského ducha a do módy sa veľmi nehrnie. Prvorodená dcéra Mohameda má však vlastnú firmu s okuliarmi, ktorá je aj vďaka názvu Hadid vynáša slušné peniaze. 

Otec štyroch sestier, jordánsky podnikateľ Mohamed Hadid, ktorý je známy tým, že stavia luxusné hotely a sídla, predovšetkým v štvrti Bel Air v Los Angeles, bol do roku 1994 ženatý s Yolandou Hadid, s ktorou má dcéry Gigi (25) a Bellu (24) a syna Anwara (21), pričom všetky ich deti sa vydali na modelingovú dráhu. Kariéru odštartovali už v útlom detstve, kedy ich mama začala prihlasovať do castingov na rôzne reklamy.

Ako prvej sa vo svete modelingu podarilo prezradiť staršej Gigi. Netrvalo dlho a v jej šľapajách už kráčala aj mladšia Bella, ktorú v roku 2019 označili za najžiadanejšiu modelku sveta. Bellu však fanúšikovia podozrievajú z plastických operácii, pretože na fotografiách z mladosti sa na seba takmer vôbec nepodobá, píše Pluska.sk.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.