Dychberúce fotografie z mnohých kútov sveta pozná takmer celý svet a ulahodia každému milovníkovi cestovania. Manželia fotograf Murad Osmann a modelka Natalia Zakharova vytvorili jedinečný projekt, ktorý sa preslávil hlavne na Instagrame. Od roku 2012 cestujú a fotia. ale nie tak tradične, ako by ste si možno mysleli.

Zaujímavosťou je, že ani jedného z nich na fotkách nie je poriadne vidieť. Muradovi uvidíte len ruku a Nataliu len zo  zadu v dokonalom outfite. Nádherné fotky majú neopakovateľnú atmosféru a vy sa na ne nebudete vedieť prestať pozerať.

Dvojica cestuje po svete a vytvára jedinečné fotografie.
Zdroj: Instagram/Murad Osmann

Video nakrútili v ďalekej orientálnej destinácii, ktorú už predtým raz navštívili. Bola to India. Spolu precestovali Delhi, Jaipur, Varanasi a mnoho ďalších miest. Práve tam vzniklo video, ktoré zverejnil Murad pred pár dňami. Je to upútavka na ich najnovší projekt, v ktorom budú fanúšikom odhaľovať práve zákulisie z ich cestovateľských potuliek a samotných fotení.

Prvé zábery sa už objavili aj na ich novom instagramovom profile Followmetraveller, ktorý sa vám určite oplatí nasledovať. Odmenou vám bude ďalšia dávka nádherných fotografii, ale z úplne iného pohľadu. Priamo z "kuchyne"!

Takto to vyzerá pri fotení...

Dvojica ukázala, ako vyzerá ich fotenie.
Zdroj: Instagram/followmetraveller

... a tu je výsledný záber. Dokonalé, však?

Dvojica cestuje po svete a vytvára jedinečné fotografie.
Zdroj: Instagram/Murad Osmann

Foto: Instagram/followmetraveller, Murad Osmann

Pozrite si video, ktoré vám dá pocítiť a okúsiť atmosféru ďalekej Indie. Budete prekvapení, ako komplikovane niektoré momentky vznikajú. Presná póza, dokonalé svetlo, vyšperkovaný outfit a mnoho ďalší detailov vytvárajú bezchybný celok, ktorý sa snažia mnohí napodobňovať. Na Murada a Nataliu však rozhodne nemajú... Uznajte!

Vo fotogalérii si pozrite ďalšie úchvatné zábery a budete mať chuť sa zbaliť a cestovať aj vy!

Čítajte viac:

Tour de svet: Michal & Eva všetko predali, aby mohli cestovať