Nie je žiadnym tajomstvom, že sa instagramová kráľovná nikdy nebála experimentovať so svojím výzorom. Na hlave si tak už vďaka svojej odvahe stihla vyskúšať niekoľko farieb. V čase, keď začala byť mediálne známa, sme ju poznali ako dlhovlasú blondínu. Neskôr jej korunku krásy zdobil bordový odtieň, ktorý krátko na to vymenila za výraznú tyrkysovú farbu. Napokon sa vrátila späť k blond, ktorá ju tak isto omrzela.

Zo Zuzany sa tak časom stala brunetka, ktorá svoju dlhú hrivu rada ozvláštnila trendy melírom. Medzitým s účesmi príliš neexperimentovala a tak boli na ňu fanúšikovia zvyknutí ako na hnedovlásku celkom dlhý čas. Začiatkom nového roka sa jej však opäť zažiadalo zmeny. Tentokrát sa rozhodla vrátiť k ombré, ktorému bola verná pred dvomi rokmi.

Na sociálnej sieti sa pochválila návštevou kaderníctva, kde jej okrem farbenia vlasy aj predĺžili. „Milujem svoju zmenu vlasov. Je to zvláštne ale skoro 2 roky som nemala ombré. Neviem kde sa stala chyba, ale som rada, že ho mám naspäť“, napísala pod jeden zo svojich posledných príspevkov na Instagrame, kde ju sleduje viac ako pol milióna fanúšikov. Zuzane príjemné osvieženie veľmi pristane, čo poviete?

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.