Markizácka show Let's Dance žala tento rok veľké úspechy, divácky sa stala najsledovanejším programom skrz všetkými televíziami. Nečudo, výber účastníkov aj koncepcia zabrali na 100%.

Najnovšie sa opäť začalo šuškať o jednom z tanečníkov. Vilém Šír sa do povedomia divákov dostal prostredníctvom Love Islandu, kde sa dostal až do finálovej trojice párov.

Aj keď mu vzťah s Nikol v realite nevyšiel, šancu dal 1. vicemiss Slovensko 2021 Sylvii Šulíkovej. Ani s ňou to však dlho nevydržalo a teraz to vyzerá tak, že má blízko k ďalšej známej žene.

Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír sa v show Let's Dance pretancovali ďaleko
Zdroj: TV Markíza

Český portál Expres.cz videl v sobotu večer tanečníka na galavečere Český slavík v spoločnosti známej krásky z reality show Survivor. Spoločne rozdávali nielen úsmevy a pózy fotografom, ale "načapali" ich aj v súkromnejšej debate.

„Bolo ale vidieť, že medzi nimi vzniká niečo viac, než len obyčajné priateľstvo,“ píše portál. Údajne sedeli na najvyššom poschodí, osamelí a natisnutí jeden na druhom. Vilém sa prednedávnom vyjadril, že žiadne dievča nemá a nestretol nikoho, pri kom by si povedal, že s ňou chce ostať. Uvidíme, či to nebude VEVE, finalistka zo Survivor, ktorej na začiatku nikto nedával veľké šance, no víťazstvo jej ušlo len o chlp. Ich spoločné fotografie nájdete v GALÉRII.