Ako píše portál eva.sk, obľúbený herec si v roku 2016 vzal za manželku herečku Kamilu, známu zo seriálu Mama na prenájom, spolu majú dvoch synov. Málokto si však pamätá, že Heriban už predtým raz ženatý bol. A jeho exmanželka nie je o nič menej známa, jedná sa totiž o Slávku Halčákovú! S o päť rokov staršou herečkou začali spolu randiť v roku 2003, tajná svadba prišla na rad o dva roky neskôr.

Už sa mi dostalo do uší, že sa vraj rozvádzam, ale nie je to pravda a nechcem o tom hovoriť. Som dosť nahnevaná!“ povedala Novému Času v roku 2007. Rozvod dvojice však predsalen prišiel a mal byť veľmi nepríjemný, Halčáková mala podľa informácií Plus JEDEN DEŇ dokonca manželovi robiť zo života peklo.

"Ja si to už vlastne ani nepamätám, bola tam láska, ale my dvaja sme nespojiteľní, no medzi nami zostala priazeň, to je celé,“ povedala Halčáková. "Niektoré vzťahy nevyjdú, my sme si v rámci toho času, čo sme boli spolu, povedali to, čo sme si mali povedať a odžili sme si to, čo sme si mali odžiť a to je všetko. Problém nebol v ničom, vzťah sa jednoducho naplnil, to je celé. Viac sa k tomu nechcem vyjadrovať. Nie je to vhodné ani voči mojej rodine, ani voči Danovi,“ uzavrela Slávka. Tá sa dnes prezentuje aj ako terapeutka, špecializuje sa na meditáciu a robí zážitkové a transformačné kurzy. K smrti svojho exmanžela sa na sociálnych sieťach nijak nevyjadrila. FOTO HERIBANA A HALČÁKOVEJ Z ČIAS, KEĎ TVORILI PÁR, V GALÉRII!