Viete, že EMMA má novú šéfredaktorku? Decembrovému vydaniu šéfuje česká modelka Daniela Peštová, ktorá pre vás pripravila fakt nadupané číslo. Opäť si môžete vybrať z troch tituliek, na ktorých pózuje aj so svojím partnerom Paľom Haberom. Daniela však  EMME exkluzívne dovolila nakuknúť do svojej domácnosti, veď zábery z ich súkromia, ktoré nájdete vnútri, nafotil práve Paľo. Navyše,  v rozhovore ju  výnimočne vyspovedali jej deti, sedemročný syn Paul Henry, štrnásťročná Ella a dvadsaťročný Yanick, ktorý je vážne hot. Yanick pre svoju mamu vybral aj módne kúsky, v ktorých sa mu páči najviac a pred objektívom im to spolu vážne pristalo. Skúsená topmodelka, ktorá ako prvá Češka v histórii pózovala pre značku Victoria´s Secrets, prezradila aj to, ako sa počas jej kariéry zmenil modeling a prečo si aj ona založila účet na Instagrame.

Decembrové číslo je plné skvelých príbehov. Bývalý superstárista Marcel Berky sa priznal, prečo sa z neho stala žena, ktorá si necháva hovoriť Maci a Bratislavčanka Silvia vás naučí, ako cestovať po celom svete, užívať si krásne pláže a ešte na tom aj dobre zarábať.

A to stále nie je všetko, vo vybraných stánkoch nájdete EMMU s pribaleným darčekom. Vyberte si štýlové pančušky od Beponu a vďaka EMME môžete vyhrať aj jeden zo štyristo exkluzívnych náramkov značky Alo Diamonds v hodnote 50 eur .

Každý výtlačok decembrovej EMMY obsahuje unikátny kód, s ktorým stačí vojsť do niektorej z predajní Alo Diamonds a krásny šperk môže byť váš. Viac informácií sa dozviete TU. Tak čo, už viete, prečo sa oplatí čítať novú EMMU? Lebo je plná skvelého čítania a zasype vás krásnymi darčekmi.

Súťaž

Máte medzi našimi troma titulkami svoju favoritku? Dajte nám vedieť, ktorá sa vám najviac páči a my vás odmeníme! Na 3 z vás čaká kozmetický darček. Stačí ak vyplníte formulár do 18.11.2016 a do odpovede napíšete 1, 2, alebo 3.

GRATULUJEME!

Natália Libantová, Hlohovec

Elena Marková, Lučenec

Miroslava Katonová, Poprad