Sociálne siete zásobuje efektnými fotkami v štýlových outfitoch. S módou si zjavne tyká a oplýva naozaj krásnou tváričkou. Slávny otec ju často spomínal vo svojich skladbách, no nikdy sa nestala typickým celebritným dieťaťom, ktorému všetko padlo do lona zadarmo a len si užíva peniaze svojich rodičov. Hailie skončila strednú školu ako jedna z najlepších študentov a rozhodla sa v štúdiu pokračovať ďalej na vysokej škole. Žije v americkom Michigane a má dlhodobého partnera Evana, s ktorým sa zoznámila na univerzite.

Hailie žije obyčajný život mimo svetiel reflektorov.
Hailie žije obyčajný život mimo svetiel reflektorov.
Zdroj: Instagram


Hailie (24) sa, našťastie, „nepotatila“. Na rozdiel od svojho otca, ktorý bol v mladosti známy nielen ako prvý biely raper, ale aj svojimi škandálmi, Hailie žije spokojným životom mladej slečny, ktorá pôsobí aj sa správa milo a príjemne. Žije mimo svetiel reflektorov a zjavne jej to takto vyhovuje.

Hailie Jade Mathers (24)
Hailie Jade Mathers (24)
Zdroj: Instagram


Na adresu svojej dospelej dcéry sa Eminem vyjadril: “Hailie už nie je viac dieťa, má priateľa, darí sa jej. Som na ňu pyšný. A za svoj najväčší úspech považujem to, že môžem byť otcom.” S matkou Hailie Kimberly Anne Scott síce nežije, no majú za sebou dlhý komplikovaný príbeh. Spoznali sa už na škole ako 13-ročné deti. Krátko na to si spolu začali a ich niekoľkoročný vzťah bol ako na hojdačke a plný drámy. Dvakrát sa zosobášili aj rozviedli. Napriek tomu, že nie vždy bol dcére Hailie na blízku a nie vždy sa správal ako vzorný otec, dnes majú spolu pekný vzťah a dokonca spolu počas momentálne pandémie koronavírusu trávili čas v spoločnej karanténe.

Eminem je dnes hrdý na svoju dcéru.
Eminem je dnes hrdý na svoju dcéru.
Zdroj: Hip Hop Golden Age

 

Vo svete, kde jej rovesníčky zdieľajú na sociálnych sieťach vyzývavé fotografie v dráždivých pózach, je profil Hailie príjemným osviežením, kde sa venuje móde a prezentuje svoj bežný život s partnerom, ich milovanými psíkmi a občas si neodpustí ani nejakú tú fotku so slávnym otcom.

Hailie sledujú na Instagrame 2 milióny fanúšikov.
Hailie sledujú na Instagrame 2 milióny fanúšikov.
Zdroj: Instagram

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.