,,Nikto nepozná pravdu, len my ju poznáme!" hovorí v traileri mladší princ. Ako sa ukázalo, mnohé zábery však s pravdou nemajú nič spoločné. Britskí novinári prišli na to, že niekoľko fragmentov boli v skutočnosti fotomontáže.

,,Honba paparazzov“ bolo v skutočnosti len mediálne šialenstvo pri novej premiére Harryho Pottera. Kontroverzne bolo prijaté aj správanie Meghan, ktorá si robí žarty z kráľovského protokolu a paroduje poklonu, ktorú pred kráľovnou Alžbetou II. na znak úcty absolvovali všetci.

„A potom...“ hovorí vojvodkyňa pred kamerou a luskne prstami. „Všetko sa zmenilo,“ potvrdí princ a zábery zo svadby naznačia, že k obratu došlo po vstupe do manželstva. „V kráľovskej rodine panuje jasná hierarchia. Sú veci, ktoré uniknú, ale potom sú aj úmyselne vytvorené kauzy,“ tvrdí Harry.
Zdroj: Netflix Harry & Meghan

Netlixový dokument Harry a Meghan rozpútal doslova šialenstvo. Obaja rodičia sa rozhodli vyrozprávať celý svoj príbeh aj to, čo sa deje za múrmi kráľovského paláca. Hovorili o manipuláciách, klamstvách či falošných tlačových vyhláseniach.

Harry hovoril aj o stretnutí s kráľovnou, so svojím bratom princom Williamom a s Charlesom. „Dostal som na výber z piatich možností. Prvá bola, že všetko zostane tak, ako je, a posledná, že úplne odídem. Vybral som si tretiu, pol na pol. Nájdem si vlastnú prácu, ale budem podporovať kráľovnú. Rýchlo som však pochopil, že táto možnosť nebola predmetom diskusie,“  hovorí. Tak či onak, kráľovský palác sa k týmto skutočnostiam ešte nevyjadril.

V šiestej časti dokonca zverejnili doteraz nepublikované snímky malej Lilibet. Od fotiek novorodeniatka, po prvé kroky a oslavu narodenín na záhrade Frogmore Cottage. Zábery nájdete v našej GALÉRII, určite ste ich ešte nevideli.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: