Na konci januára prišiel denník Plus JEDEN DEŇ ako prvý s informáciou o tom, že manžel Dominiky Mirgovej sa stretáva s inou ženou. Po 7 rokoch ich manželstva tak prežívali veľkú krízu.

Celé Slovensko obletela fotografia Petrovej údajnej milenky Kláry. Na zábere, ktorý zverejnila prostredníctvom súkromnej instagram story, bol zachytený Mirgovej manžel a nechýbal ani usvedčujúci popis, z ktorého bolo zrejmé, že nejde len o priateľstvo. „Môj vitamín Z,“  napísala. Jeho nová známosť taktiež pochádza z Trnavy. 

FOTOGRAFIE PO OPERÁCII PŔS NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

,,Jediné, čo vám môžem povedať je, že nech to dopadne akokoľvek, chceme len, nech je náš syn šťastný. Nič nie je viac. A my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá,“ vyjadrila sa krátko po prevalení nevery Dominika. Zároveň priznala, že jej vzťah s Petrom bol nalomený už dlhšiu dobu.

Aktuálne sa nič nezmenilo na tom, že prvoradý je ich syn Peťko. „Momentálne robím najlepší album vo svojom živote s názvom Wonder Woman, do ktorého investujem všetok čas, všetku svoju energiu, všetky svoje trápenia. Dávam doň všetku svoju lásku a šťastie,“ priznala v rozhovore pre Život.

Svojím spôsobom až taká ubolená nie je. Stále tvrdím, že ak je malý šťastný a spokojný, tak som spokojná aj ja. Hľadám útočisko v hudbe, a keď pracujem a robím hudbu, je mi dobre." vysvetľuje otvorene. „Vychádzame spolu. Sme rozumní ľudia, ktorí pozerajú na synovo šťastie." A dala by manželovi druhú šancu? „Nič nezatracujem. Čo mi život prinesie, to si vezmem do rúk. Ale v tejto chvíli mám cieľ, o ktorom som hovorila. Sú to tri veci: ja, syn a kariéra." dodáva. FOTOGRAFIE PO OPERÁCII PŔS NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.