Jeden z najvýznamnejších a asi aj najsledovanejších vzťahov bol ten na začiatku jej kariéry. Jej spevácka hviezda vyšla počas divácky obľúbenej súťaže SuperStar. A práve tam sa zoznámila so svojou veľkou láskou a kolegom zo súťaže Michalom Chrenkom. Dominika mala vtedy pätnásť rokov a Michal sedemnásť a ich kamarátstvo sa rýchlo zmenilo na vzťah, ktorý sa odohrával priamo na pódiu aj v zákulisí. Nahrali spoločne aj pár pesničiek, dostali sa spoločne do finále, avšak ich láska to neustála a koncom roka 2008 sa rozišli. Už na krste jeho debutového CD boli len ako kamaráti. A Dominika neskôr priznala, že Michal bol jej veľká láska a do vzťahu dala celé srdce.

Dominika Mirgová
Zdroj: Instagram/zvolko.official, instagram/dominikamirgovaofficial, youtube

EX frajerov Dominiky nájdete TU!

O dva roky neskôr sa dala dokopy s hercom Jánom Alžbetkinom, ktorý v tom čase hviezdil v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. Speváčka si v tom čase strážila súkromie a k vzťahu sa vyjadrovala minimálne. Ten im ani dlho nevydržal a približne po štyroch mesiacoch sa rozišli. Herec mal mať v tom čase aj údajne problémy s drogami, o ktorých vraj Dominika nevedela.

Dominika Mirgová
Zdroj: Instagram/zvolko.official, instagram/dominikamirgovaofficial, youtube

Po turbulentných vzťahoch prišiel stály muž do jej života Peter Zvolenský, s ktorým si v roku 2015 povedali „áno“. Aj tento vzťah sa však otriasa posledné týždne v základoch.

Pozrite si v našej FOTOgalérii, ako vyzerajú ex frajeri Dominiky dnes. Prekvapia vás! Chrenko je veľký fešák!

Pamätáte si na vzťah Mirgovej a Chrenka zo SuperStar?