Dominika Kavaschová je v poslendom čase samé prekvapenie. Sympatická brunetka je známa svojimi hnedými vlasmi, ktorým sa však rozhodla dať zbohom. Najnovšie je z nej totiž blondínka!

Herečka sa pomaly, ale isto pripravuje na príchod prvého bábätka, ktorého sa spolu s partnerom Danielom Fisherom už spoločne nevedia dočkať. Dvojica prednedávnom oznámila zasnúby a svojim fanúšikom na sociálnych sieťach neváhali prezradiť, že čakajú dievčatko.

Okrem zásnub stihla budúca mamina krátko pred pôrodom radikálne zmeniť imdž, pričom sa svojou premenou pochválila aj na Instagrame. "Som vážne blond. Akože vážne. Hahaha, neverím, že som to fakt dala," smiala sa pod poslednými príspevkami, ktoré zverejnila na svojom profile. Fanúšikovia ju okamžite zahrnuli komplimentami a k jej novej vizáži sa vyjadrila aj jej herecká kolegyňa Kristína Tormová. "Počkaj! Ty si si farbila tehotná vlasy? Budeš mať žlté dieťa, Dominika!"

"Presne tak, aj ja som o tom počula! Suseda si lakovala nechty na jednej ruke na ružovo a na druhej na modro a čo sa tam nakombinovalo, to bol brutal," odpovedala jej rovnako vtipne Dominika.

Páči sa vám herečkin nový účes?

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.