Dominika je známa svojou vášňou k luxusu, to sa týka nielen drahých kabeliek a najnovších módnych kúskov, ale aj výberom prepychových dovoleniek. Pompézny životný štýl si najnovšie užíva na prekrásnom talianskom ostrove Capri v neapolskom zálive, ktorý sa pýši honosnou klientelou. Na dovolenku snov odletela privátnym lietadlom s najbližšími priateľkami a manželom Michalom pred necelým týždňom a zdá sa, že pobyt v luxusnom rezorte im ešte pár dni potrvá.

Rodičia mimo služby

Fanúšikovia bývalej tenistky sa tešia z letných záberov na jachte či súkromných pláží, no v hlave sa im vynára otázka, kde nechali známi rodičia ročného syna Jakubka? Na fotografii s manželom zavtipkovala aj samotná Dominika: „Taliansky románik. Hovorte tomu, rodičia mimo služby dieťaťa,“ uviedla na sociálnej sieti.

Rodičia mimo služby! Takto vtipkovala Dominika v popise pod fotografiou
Zdroj: instagram/ @domicibulkova

Vyhodili si z kopýtka

Vyzerá to tak, že aj čerství rodičia si zatúžili vyhodiť z kopýtka a malého syna sa rozhodli nechať doma. Predsa len plavba loďou, sklanaté pláže či párty s priateľmi nie sú určené pre malé dieťa a o Jakubka je tak určite dobre postarané na Slovensku, či už u starých rodičov alebo opatrovateľky. Rodinná dovolenka s oboma rodičmi ho zaručene čaká čoskoro. 

V galérii nájdete, akým privátnym lietadlom letela Dominika na dovolenku!