Svoje by o tom určite vedela hovoriť aj speváčka Dara Rolins. Napriek viacerým vzťahom je až teraz dokonale šťastná a nemá problém podeliť sa o to so svetom.

Aj keď svoju lásku niekoľko mesiacov tajili, chceli sa predovšetkým vyhnúť zvedavým očiam bulváru a užiť si momenty, ktoré patria iba im.

,,Myslím, že každý vzťah- aj ten, ktorý "nedopadne" má v našich životoch miesto a opodstatnenie. Resp. ČO znamená "nedopadne":)?! VŠETKO má totiž svoj čas a význam. Aj to, že sa niečo stane a po čase skončí nemusí byť tragédia, ale vývoj. Proste život. Človek nemusí "plakať", ako si niektorí dosť nelogicky a automaticky pri rozchode dvoch ľudí myslia. Môže ísť o vyslobodenie, preklopenie do stavu, po ktorom človek už nejakú dobu túžil. Byť tzv. na očiach, byť známy, veľmi často vzťahy a lásku komplikuje, neprirodzene ovplyvňuje jej vývoj. Nie roky, ale intenzita, hĺbka citu meria pravý význam vzťahu," rozhovorila sa Dara na sociálnych sieťach.

Tvrdí, že niekedy za pol roka prežijete viac, než za 6. ,,Pravdou je, že absencia toho pocitu a možnosti rozhodovať sa vo vzťahu slobodne, bez asistencie publika je v našom prípade pekne na prd, to priznávam úprimne a na rovinu. Každý jeden vzťah ma formoval. A preto mám rešpekt pre každého človeka, ktorý ma kedy urobil šťastnou. A rovnako tak pre minulosť každého môjho partnera. Vždy mi vadilo, keď muž, ktorý mi vstúpil do života, nehovoril pekne o svojej bývalej," zamýšľa sa.

Dvojici to spolu náramne pristane, pozrite si video, pri ktorom si azda každá z nás povedala, že aj my by sme chceli mať pri sebe niekoho, kto sa pozerá ako Pavel na svoju Daru :)

ICH SPOLOČNÉ VIDEO PLNÉ LÁSKY: