Okrem Dušana a Karin sa na vzťahu dohodli aj Monika s Michalom a nečakane aj Janka s Martinom. A práve tretí spomenutý pár bol pre fanúšikov najväčším prekvapením.

Už od začiatku sa mladej fitnesske zdal Martin nízky, nepriťahoval ju fyzicky a jediné, čo jej imponovalo, bol jeho zmysel pre humor. Sympatický učiteľ sa ale nevzdával, no krásku z Popradu nezaujal ani jednoizbovým bytom v Petržalke.

Nakoniec sa predsalen rozhodla, že spolu zostanú. ,,Chcela by som, aby to bolo spontánne, budeme komunikovať, budeme sa vidieť a uvidíme, čo z toho bude. Tento vzťah, čo sme mali, tu zanecháme, a začneme to nejak odznova,“ povedala pred odborníkmi v poslednej epizóde.

Nuž, realita je podľa všetkého iná. Martin priznal skutočnú pravdu a objasnil, že sa Janke snažil ozvať, ale bez úspechu. „Ja som sa jej po týždni ozval, že čo vlastne myslela tým rozhodnutím, či nášmu vzťahu reálne dáva šancu, alebo to povedala len tak na kameru, aby vyzerala dobre. Dostal som však od nej neutrálne odpovede,“ hovorí expertom.

Už v dnešnej epizóde uvidíte, ako to celé dopadlo, medzitým si pozrite našu galériu a odhalené fotky trénerky, ktorá možno čaká na iného princa :)