Na moment, kedy sa náš život opäť vráti do starých koľají, netrpezlivo čaká nejeden z nás. Pandémia nového koronavírusu so sebou priniesla množstvo obmedzení, no ten kto chce, aj v týchto neľahkých časoch nájde niečo pozitívne. Možností ako si pomôcť, tráviť spoločné dni či vytvárať si nové zážitky je neúrekom, a tak nám voľný čas doslova dáva priestor robiť veci, ktoré dlho odkladáme či vyskúšať niečo, čo sme nikdy pred tým nerobili.

V rovnakej situácii sa ocitli aj rodičia malej Izabelky, ktorých momentálne okolnosti dohnali k poriadne blíznivému rozhodnutiu. Keďže sú kaderníctva dlhodobo zatvorené a ešte stále nie je jasné, kedy ich opäť budeme môcť navštíviť, sa dvojica rozhodla tento problém vyriešiť po svojom. Budúci manželia tak neváhali a ostrihali jeden druhého navzájom. "Dnes som prvýkrát v živote niekoho ostrihal, neverím že Di do toho išla," priznal na sociálnej sieti známy moderátor, ktorý sa svojím výtvorom pochválil aj na Instagrame, kde zverejnil fotky "pred" a "po". Pod príspevkom sa spustila lavína chvály a niet sa čo diviť. S novým účesom je spokojná aj samotná nositeľka, ktorej nesmierne pristane. "Nechápem ako môžu existovať takíto ľudia. Prvýkrát v živote sa niečoho chytí a hneď super výsledok. A takto je to so všetkým čo robí prvý raz," nadšene píše Diana, ktorá tak možno vďaka karanténe zmení kaderníka. :)

Rovnakej úlohy sa zhostila aj sympatická blondínka, ktorej strihanie ide tak isto odruky. "Vymenili sme si úlohy. Ja som strihala a Romanko držal bez pohnutia, aby som mu náhodou uško netrafila," okomentovala svoj výtvor, pričom priznala, že Roman nový zostrih už zúfalo potreboval. Veselá dvojka sa tak ani počas karantény zďaleka nenudí a spoločne sa postarali o ďalší zážitok, na ktorý budú určite ešte dlho s úsmevom spomínať.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.