Na výraznú účesovú zmenu sa občas my ženy musíme dlhšie odhodlávať. Diana v tom však mala jasno a zapojila sa do krásneho projektu „Vystrihaj sa Slovensko“. „Nie je to prvýkrát, čo som sa do tohto projektu zapojila. Vlasy som darovala už pred troma rokmi a chvíľu som si aj s krátky účes nechávala. Posledné dva roky som sa rozhodla nechať vlasy narásť do dĺžky vhodnej na darovanie pre projekt s krásnym posolstvom. Mali by byť dlhé 40 a viac centimetrov. Vlasy od darcov spracujú a vytvoria zadarmo parochňu pre onkologickú pacientku,“ vysvetľuje dvojnásobná mamička.

Dnes prišiel ten deň D a moderátorka navštívila svoju kaderníčku. Z dĺžky jej zobrala neuveriteľných 43 centimetrov a Diana sa pochválila dokonalou premenou na Instagrame. Emma však prezradila aj prvé pocity eufórie, ktoré nastali, keď uvidela finálny styling. „Bol to pre mňa obrovský pocit úľavy. Človek si prvotne ani neuvedomuje, aké sú tie vlasy ťažké. A keď ich dáš zrazu dole, tak je to neopísateľný pocit ľahkosti a uvoľnenia. Najdôležitejšie pre mňa však ostáva myšlienka, že vlasy idú na dobrú vec a niekomu určite pomôžu,“ dodáva.

Diana sa po ostrihaní cíti ako nový človek.
Zdroj: Archív Diana Hágerová

A ako reagoval na premenu jej partner Roman Juraško? „Najprv bol v šoku a keď to predýchal, zmena sa mu veľmi zapáčila,“ prezrádza s úsmevom. Ak vás Diana inšpirovala a aj vy rozmýšľate nad krátkym zostrihom,  podporte tento krásny projekt aj vy a poďte do toho! Ide leto a kratší účes bude určite praktický.
Vlasy vhodné na darovanie:
- musia mať minimálne 40cm
- darované vlasy by mali byť nefarbené (farbené je možné darovať iba pokiaľ boli farbené na svetlé odtiene)

Odhodlali by ste sa na takúto radikálnu zmenu?