Známu dcéru moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského sme nedávno stretli na chodbe pred bratislavským multiplexom.

Do kina na jeden z veľkofilmov sa nevybrala sama. Kristína Kocian, ktorej sa zrútilo trojročné manželstvo so športovým funkcionárom Adamom Kocianom, to síce poňala bez jeho mužného ramena, ale stále veselo.

Takže dámska jazda? „Áno, je to teraz viac-menej takto. Veľa času trávim s kamarátkami a v nejakej partii,“ povedala nám bývalá moderátorka RTVS a odhalila aj identitu slečien vo svojej spoločnosti. „Sú to kolegyne, takže do istej miery je to aj pracovné,“ zasmiala sa Kristína, ktorá pracuje na pozícii obchodnej zástupkyne pre istý webový portál.

Odchod na spadnutie

V súkromí Kocian nezostal kameň na kameni. „Mám veľmi veľa zmien a zároveň je aj všetko po starom,“ povedala Šarmu. „Veľmi veľa pracujem a plánujem veľkú cestu na Kilimandžáro. Bude to už 1. februára. Toto ma aktuálne čaká a na to sa pripravujem,“ radovala sa brunetka s dobrodružnou dušou. Priznala, že sa jej do cesty zakotúľali bolestivé nepríjemnosti.

Zlý pacient

„Mám vyskočenú platničku, čiže zdravotne to nie je ideálne. Hlavne to načasovanie, keďže o dva týždne idem preč,“ povzdychla si Kristína, ktorá si ide do hôr prevetrať hlavu. „Bola som na infúziách a beriem flektor a nejaké lieky, ktoré sú utlmováky, náplasti, prášok aj ďalší liek na uvoľnenie svalstva,“ vyratúva. Jedným dychom si sype popol na hlavu.

„Ja som veľmi nezodpovedný pacient, lebo cvičím napriek tomu, že by som nemala. Ale potrebujem sa udržať v nejakej forme. A čo sa týka cesty, lekár mi povedal, že ak ma to nebude bolieť, pokojne môžem ísť, mala by som to zvládnuť. V každom prípade si vezmem so sebou pohotovostnú lekárničku,“ dušuje sa Kocian.

FOTO KRISTÍNY NÁJDETE TU

Kultivované dialógy

Keď sme sa oblúkom vrátili k zmenám, ktoré spomínala, opäť zvážnela. „Týkajú sa do istej miery aj súkromia, ale nič nemáme definitívne,“ vyhlásila Kristína narážajúc na rozvod. S mužom nebýva pod jednou strechou od vlaňajšieho novembra.

„Ešte sme sa nerozviedli. Riešime veľmi veľa vecí, rozprávame sa. On je tu na Slovensku a má plán tu aj ostať. Kariérne sa mu veľmi darí a chce sa ďalej posúvať. Vieme sa o týchto veciach kultivovane rozprávať, debatovať a uvidíme, ako sa veci vyvinú,“ prezradila nám.

Pre denník Plus JEDEN DEŇ ako jeden z dôvodov rozpadu manželstva uviedla nenaplnené plány o spoločnom dieťati.

„Asi nie je žiadne tajomstvo, že Adam by veľmi chcel deti a ja som sa tak ešte nevidela. V stave, v akom som teraz, to ani nevidím. Povedala som mu, že chápem, že chce deti, ale aktuálne nie som na tej vlnovej dĺžke a neviem mu to splniť,“ povzdychla si.

Mama Iveta Malachovská je optimistka.

„Každý rodič má strach, keď sa jeho dieťa vyberie niekam do sveta, a nemusí to byť žiadna túra. Čo sa týka Kiky, Kilimandžáro má už rok vyhliadnuté, tak za ten čas som túto výzvu dokázala spracovať. Veľa cvičí aj pod dohľadom, aby mala kondíciu. Zrejme to trochu prehnala, tak sa ozvala platnička. Verím, že všetko zvládne, ide s profesionálnym tímom, ktorý výstupy na tento kopec pravidelne organizuje. Poznám zo svojho okolia viacerých priateľov, ktorí ,Kili‘ zvládli bez problémov, dokonca menej trénovaní ho zvládnu lepšie,“ povedala Šarmu moderátorka.