Viac FOTO nájdete TU!

Davina Geissová, staršia dcéra milionárov Geissovcov, ktorí vlani poctili svojou návštevou aj Slovensko, sa mení pred očami fanúšikov, píše denník Plus JEDEN DEŇ. Či je to zmena k lepšiemu, je však otázne. Davina totiž v poslednom čase začala prepadať instagramovému trendu umelej krásy.

Len nedávno vyvolala okolo seba rozruch, keď sa v nemeckých médiách premieľal jej údajný románik so synom známeho miliardára a už znova vystrkuje rožky. Tentoraz však mladá dáma vyvolala vlnu senzácie najnovšími fotografiami na sociálnej sieti.

Na zverejnených záberoch je nielen o poznanie štíhlejšia, no akosi aj viac blond. Ešte donedávna bola Davina plavovláska, no farba jej vlasov mala podstatne prirodzenejší odtieň. Aktuálne sa staršia dcéra milionárov chváli až platinovou blond hrivou, ktorú predviedla aj na sociálnej sieti.

Vlasy však nie sú to jediné, čo na zverejnených záberoch pútalo pozornosť. Mladá hviezdička reality šou totiž predviedla hlavne svoju ženskú krásu. Na jednej zo snímok otrčila svoje prsia, vystavila ploché bruško a štíhle stehná. Zatiaľ čo niektorí fanúšikovia ju v komentároch chválili, niektorým sa to zdalo už príliš. Čo poviete, bude z Daviny ďalšia tuctová kráska zo sociálnej siete?

Viac FOTO nájdete TU!