O elektrizujúcu atmosféru sa okrem svetelných efektov a dojímavých projekcií z Darinho života postarali aj hostia, ktorých veru nebolo málo. Speváčka avizovala, že nič podobné sa už nebude opakovať, práve preto sa snažila fanúšikom dať niečo naviac.

Prvé a obrovské prekvapenie prišlo počas skladby Party DJ, keď sa z ničoho nič objavil na pódiu Rytmus, s ktorým prežila 7 rokov v partnerskom vzťahu. Napriek všetkým bulvárnym článkom a šuškandám, nie je medzi nimi žiadna zlá krv. Dokonca jej v závere poprial všetko najlepšie a veľa lásky. Dara len podotkla, že silní muži vždy definovali jej život a je šťastná, že tu sú všetci, ktorých má rada.

Spoločné vystúpenie mali aj Tina, Anita Soul, Monika Bagárová, ukázal sa aj Dan Bárta. Jedným z hlavných klincov večera bolo spoločné vystúpenie s dcérou Laurou. Tá zaspievala pred divákmi prvýkrát a rovno vo vypredajnej O2 aréne. Ako píše magazín hitky.sk, Lola predviedla jedinečný spevácky talent, pričom s mamou zaspievala celkovo dve skladby. Celé vystúpenie si pozriete vo videu TU a viac FOTO z koncertu nájdete v našej GALÉRII.