Pozrite sa, ako vyrovnaný životný postoj pomáha Dare k šťastnému životu!

Byť inšpiratívnou ženou a vyzerať dokonale aj v momente, keď na sebe nemáme dokonalý make-up a štýlové kúsky oblečenia, je niekedy vcelku náročné. Určite je tento boj každej z nás dokonale známy. Podľa Dary však všetky môžeme vyzerať dokonale aj bez make-upu. Dôležité je však správne nastavenie našej mysle, ku ktorému jej pomáhajú práve tieto piliere.

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH

O Dare je veľmi dobre známe, že jej obrovskou vášňou je cvičenie jogy. Vďaka nej má nie len úžasnú postavu, ale zároveň aj správne nastavené myslenie. Je to ako spojenie posilky a psychológa v jednom. Nie je však pravidlom, že pre každého z nás musí byť tou pravou inšpiráciou práve joga. Niekto ju nahradí posilkou alebo behom či turistikou. Je to úplne jedno. My sami musíme vedieť, čo nám vyhovuje najviac. Účelom je jedine to, aby sme dopriali našej mysli pravý oddych a zároveň sa trošku rozhýbali.

A keď spojíte Darine zásady do praxe, vzíde z nich niečo takéto.
A keď spojíte Darine zásady do praxe, vzíde z nich niečo takéto.
instagram.com/dararolins_vermi/

foto: instagram.com/dararolins_vermi/

Čítajte viac:

Speváčka Dara Rolins priznáva: Viem sa zrútiť aj niekoľkokrát za deň!

SEBADISCIPLÍNA

Sebadisciplína je jednou z najdôležitejších vlastností vôbec a ak ju nemáme, mali by sme na nej pracovať. Bez nej v živote nedosiahneme nič z toho, čo si zaumienime. Dara má, okrem iného, výbornú sebadisciplínu v tom, že neje sladkosti a nezdravé jedlá, a aj keď má niekedy silné nutkanie porušiť túto zásadu, neurobí to. Jednoducho vie, že tým nič nezíska. Na druhej strane, dobrému pocitu z vlastného úspechu odolať pokušeniu sa len ťažko niečo vyrovná.

NERIEŠIŤ NERIEŠITEĽNÉ

Kľúčom k vyrovnanosti v živote je nezaoberať sa tými vecami, s ktorými aj tak nič neurobíme. Zbytočne zamestnávajú našu myseľ. Dara sa namiesto toho sústredí jedine na veci, ktoré je možné zmeniť a ktoré pre jej život majú naozaj zmysel.

Čítajte viac:

Bože, to je ale telo: Ako to Dara robí, že má takú dokonalú postavu? EMMA pozná jej tajomstvo

Viac foto úžasnej Dary nájdete v našej galérii.  

Čítajte viac:

NOVÁ generácia: Toto sú NAJkrajšie dcéry slovenského šoubiznisu

Boj s mojím druhým ja: Dara Rolins vám ukáže, že netreba sa báť povedať pravdu!

Kristína Farkašová s tehotenským bruškom: Prezradila nám, čo sa stalo!