Pozrite si zaľúbené foto Peťa a Katky v našej galérii.

Náš najúspešnejší cyklista je momentálne na pretekoch Tour de France a možno aj preto prišla táto správa ako blesk z čistého neba. Pred chvíľou zverejnil dlhý odkaz s vyjadrením, kde celý rozchod vysvetlil. 

Čítajte viac:

Rytmus sa s tým nekašle: Povedal na rovinu, čo si myslí o prepieraní jeho vzťahu s Jasminou

"Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme sa ako pár rozišili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie.

Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marolona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje. 

Viac to už nebudem komentovať a chcem sa vopred poďakovať všetkým za rešpektovanie môjho súkromia," zverejnil Peter Sagan v angličtine na svojej facebookovej stránke.

Facebook/PeterSagana

Dvojica sa zrejme naozaj rozišla v dobrom, keďže pred týždňom Katka zverejnila na svojom Instagrame fotku malého Marlona, ako sleduje svojho otca v televízii. A veru je už poriadne veľký! Katka už dokonca na sociálnej sieti nemá ani jednu spoločnú fotku s Petrom... Na svojom Facebooku len prezdielala odkaz, ktorý zverejnil jej manžel.

Instagram/katarina_sagan

V našej fotogalérii nájdete momentky z ich súkromia, ktoré absolútne nenasvedčovali žiaden rozchod. Tiež si tam môžete prečítať celý odkaz, ktorý Peter zverejnil.

Čítajte viac:

Nela Pocisková KONEČNE ukázala fotku svojej dcéry Liany: Lenže...

Prečo Meghan Markle nosí topánky vždy o číslo väčšie? Jednoduchý stylingový trik celebrít vás dostane!

Najzamilovanejšie páry slovenského šoubiznisu: Nie je to len Rytmus s Jasmínou!

Dvojičky Enrique Iglesiasa a Anny Kurnikovovej rastú ako z vody: Roztopíte sa, aké sú rozkošné!

TOTO nikto nečakal! Lucie Bilá je opäť šťastná po boku svojho sexi zajačika

Princ Louis je pokrstený: Kate Middleton zažiarila v nádhernom outfite, Meghan Markle prekvapila výberom farby!

Aká matka, taká Katka: Z dcéry Karin Haydu vyrástla naozaj krásna žena!