Separovu priateľku Cynthiu Tóthovú zrejme nemusíme nikomu predstavovať. Na Instagrame ju sleduje vyše 132-tisíc ľudí, čo je slušné číslo. Svojich fanúšikov inšpiruje nielen čo sa týka módy a cestovania, ale aj zdravého životného štýlu. Najnovšie sa pochválila fotkami, ku ktorým napísala: "Ja sa len chcem pochváliť, že som schudla a uložiť si to tu pre moju motiváciu. Niektorí si to ani nevšimnete, ale ja viem, ako sa cítim a vidím tie mini zmeny." Zmenu podľa nás vidieť a Cynthia vyzerá skutočne perfektne. Ešte dôležitejšie však je to, že sa tak aj cíti, píše magazín EVA.

Separ a Cynthia
Zdroj: instagram.com/p/Cb0AUzstZBb/

Keďže chudnutie rieši takmer každá z nás, opýtali sme sa Cynthie, ako sa jej podarilo zhodiť nadbytočné kilá. "Nedržím diétu, len mám nastavený jedálniček tak, aby som bola v kalorickom deficite. Varím si sama doma podľa toho, čo mi môj tréner nakombinoval," prezradila exkluzívne pre EVU. Samozrejme, pridala k tomu aj pravidelné tréningy. Koľkokrát do týždňa cvičí?

"Chodím do fitka trikrát týždenne. Dvakrát chodím na tenis a občas sa chodím aj korčuľovať. Z tohto všetkého mám najradšej tenis," hovorí. To však nie je všetko. Cynthia sa netají tým, že kladie dôraz ešte na jednu veľmi dôležitú vec. "Dodržiavam pitný režim, denne vypijem 2 až 3 litre vody. Aj to je veľmi dôležité. Taktiež chodím na LPG, čo mi urýchľuje celý tento proces dostávania sa do letnej formy," uzavrela. FOTKY SCHUDNUTEJ CYNTHIE SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!