POZRITE SI FOTKY KRISTÍNY TORMOVEJ

Celkom neskromne sa považujem za objavovateľku, obdivovateľku a šíriteľku krásy. Nájsť šikovného kreatívneho človeka je pre mňa podobne príjemný pocit, ako sa v letných horúčavách napiť studenej vody, či ako sa tešiť na Štedrý večer. Vidieť krásny nápad či celú kolekciu, šikovného človeka je pre mňa najtešivejší pocit. Usmievam sa ako dilino a objavy potrebujem šíriť všetkým naokolo. Som lovkyňa a moje krásne lovy sa často skončia tak, že si musím odniesť aj nejakú trofej. Často drahá zábava. Rozhodne nikdy nepytliačim, nápady nekradnem, nezávidím, nehejtujem, len sa občas strašne na*eriem: „Do keluuu, prečo som toto nevymyslela ja???!!!“ Poznáte to?

Zdroj: Instagram.com/hotentoth

Tak, dnes vám predstavujem svoje lovecké úlovky, ľudí, nápady, výtvory, radosti, krásy, ktoré moju bublinu robia ešte mojšou. Pátrajte po krásach aj vy a šírte svoje lovecké výsledky, nech sa máme čím kochať. Verte, že tie najvzácnejšie prkotinky pochádzajú z handmadových dielní, pretože za nimi stojí či sedí človek, ktorý si plní svoj sen. Ktorý to robí s láskou a od zamilovania nevie prestať. Moja značka Koláčová by vám vedela rozprávať! Desať rokov po jarmokoch a trhoch, kým sa z nej stala známa pásikavosť. Ako čerstvá mladomanželka chcem ešte dodať, že celá naša svadba bola vykrásnená kúskami od konkrétnych ľudí z etsy.com. Šaty z Bulharska na mieru, výzdoba z Litvy, detaily a topánky zo Švédska. Keď cítite niečie ruky na akejkoľvek veci, tá vec prestáva byť vecou. Má dušu. Mám šťastie, že sa mi podarilo nájsť si ku všetkým mojim prácam aj prácu hľadačky krás. To, čo som našla, máte možnosť vidieť na našich krytoch na telefóny (www. mymame.sk), ktoré vyrábame na Slovensku so slovenským dizajnom. Buďte teda na love… lebo veď love je láska!

Zdroj: instagram.com/parishilton/

Akoya - v čase, keď už šperky vyrába asi milión ľudí, je ťažké vysomáriť sa z nekonečnej ponuky. A potom som raz objavila Akoyu. Milujem polodrahokamy, milujem jemný zvuk hrkajúcich guľôčok na náramkoch, milujem jednoduchosť, no originalitu. V Akoyi som sa našla a farebne hrkám radosťou.

Rivica – Nejako sme sa na seba nakontaktovali a bolo. Sukne. Veľa sukní, možno už aj sedemdesiat, a predsa som sa vydala. Farebné točiace sa krásy na všetky príležitosti, látky od výmyslu sveta a k tomu Ivica, ktorá splní každé sukňové prianie.

Liqoil – Dvaja rodičia, ktorí sa rozhodli pretransformovať svoje povolanie – sú chemici – do prírodnej kozmetiky. Nenávidím natierať si niečo na tvár, je to pre mňa nočná mora. Až kým som úplnou (ne)náhodou neobjavila Liqoil, ktorý sa stal základom mojich kozmetických rituálov, na ktoré nemám viac času ako tri minúty.

Love Colors – za touto značkou stojí Julka, ktorá je podľa mňa celkom iste jednorožec. Šarmantná, usmievavá a šikovná žena. Vždy keď natrafím na jej stánok, stanem sa dieťaťom a trochu mi vyrazí dych. Vytúlim všeky vankúšiky, plameniaky, jednorožce a hlavne spinkáčikov. Nebudete predsa spať s hocikým, prepánajána!

Zdroj: Archív K.T.

Viac foto nájdete v našej galérií. 

Čítajte viac: 

MÓDNA POLÍCIA z DOD: Pozrite, Adela Vinczeová takto dobre ešte nevyzerala

ŠOK! Plačková sa ukázala bez mejkapu a umelých mihalníc: Pozrite, ako vyzerala...

Adriana Sklenaříková porodila: Hrdá mamina prezradila pohlavie & meno svojho pokladu

Celebritná vojna? Silvia Kucherenko sa obula do Zuzany Plačkovej: Tá jej vracia tvrdý úder!

Kto nemá svojho gay kamaráta, akoby ani nebol: Nová móda á la Kardashian?