Pri vzniku značky dvojicu veľmi ovplyvnilo Španielsko a India, no inšpiráciu hľadajú nielen na cestách, ale aj doma. „Zbožňujem dlhé teplé dni plné slnka. Vtedy mám pocit, že toho stihnem oveľa viac, a vďaka dobrej nálade ani neviem, že pracujem. Najlepšie nápady máme práve vtedy, keď sme niekde vonku, vyhrievame sa na slnku a vietor nám veje do vlasov. Vtedy sa inšpirácia len tak sype. Potom si večer s Klem sadneme, urobíme brainstorming a vyberieme tie najlepšie návrhy,“ opisuje Milan Švingál.

Rovnakého názoru je aj Klementína Tomrecaj, ktorá je totálna summergirl: „Neviem si predstaviť život bez mora, vône leta a opálenej pokožky. Všetko je zrazu jasnejšie, pozitívnejšie, ľudia sú veselší, dokonca mám pocit, že aj jedlo chutí inak. Je to celkom iný život ako v zime. Napríklad aj cez Vianoce utekám do teplých krajín za slnkom. Dni sú dlhšie, mám viac energie, viac pracujem i športujem.“ A čo robí kreatívna dvojica, keď práve netvorí módu? Milan chodí na korčule a nabáda svoju parťáčku, aby si ich kúpila tiež. Okrem toho rád bicykluje a behá.

Archív K. T. a M. Š.

Čítajte viac:

FOTO Tomuto veriť nebudete: Krainová zbalila najkrajšieho muža sveta, ten je ale...

FOTO VNÚTRI No pozrite sa, v čom lieta modelka Andrea Verešová!

„Snažím sa byť čo najviac vonku v prírode a pri vode. Veľmi rád prespávam pod holým nebom, ležím len tak v tráve a počúvam šumenie stromov,“ opisuje módny tvorca, ktorý sa netají, že k letu patria aj rôzne vylomeniny. „S Klem sme dobrí kamaráti a už sme spolu kadečo povystrájali. Môj najväčší úlet bol, keď som dostal nápad, že sa dám vystreliť do mora z veľkého nafukovacieho vankúša. Okrem toho, že som sa skoro utopil, mal som týždeň fialový chrbát od modrín z nárazu na hladinu,“ smeje sa Milan.

Archív K. T. a M. Š.

Ani jeho nežná polovička však v sebe nezaprie divošku a dobrodruha: „Milujem cestovať sama. Práve vtedy človek viac priťahuje zaujímavé situácie. Napríklad nedávno na festivale Coachella, kde som bola sólo, ma zobrali do backstageu, kde som bola so všetkými vystupujúcimi ako napríklad Sia a Rihanna,“ spomína sexi brunetka. Okrem cestovania a športu má aj inú vášeň, varenie. „Nikdy predtým ma to tak nebavilo ako teraz. Sledujem Gordona Ramsaya a vyváram. Práve počas leta je to super, lebo dostať omnoho voňavejšie a kvalitnejšie suroviny, ktoré sú základom dobrého jedla.“

Čítajte viac:

FOTO Domi, čo ten výbuch na hlave? O Cibulkovej krásu sa stará celý tím!

FOTO Wau, tej to pristane: Adela, takto dobre si ešte nevyzerala!

FOTO VNÚTRI Zistili sme, čomu nevie moderátorka Vavrinčíková odolať: Vedeli ste, že ich má až toľko?

Neuveríte, Kucherenko smeruje do televízie: Pozrite si tieto SEXI zábery!