<>

Za každý turnaj si dopraje odmenu!

Slovenská tenistka sa ešte len teraz vrátila zo záverečného grandslamového turnaja roka US Open, kde sa prebojovala až do osemfinále dvojhry. Dominika sa v treťom kole ako nasadená dvadsaťdeviatka predviedla vo famóznej forme, keď vyradila turnajovú štvorku a newyorskú šampiónku z roku 2016, Nemku Angelique Kerberovú. V osemfinále už nestačila na Madison Keysovú, ale aj tak potvrdila, že je jednoznačne našou najlepšou tenistkou. A ako to v prípade Cibulkovej už býva, po každom dobre odohratom turnaji, si dopraje aj poriadnu odmenu!

Domi predviedla výbornú hru.
Domi predviedla výbornú hru.
Instagram.com/nataliaselvekova

Najväčšia fashionistka na Slovensku

Na Slovensku asi neexistuje  žena, ktorá by vo svojom šatníku vlastnila drahšie kúsky ako práve Dominika Cibulková. Naša najlepšie tenistka si svoje ťažko zarobené peniaze vie poriadne užiť! Známa fashionistka sa rozhodla investovať do tých najlepších módnych kúskov, ktoré sa dajú právom považovať za „nesmrteľné“. Je majiteľkou už ôsmych kabeliek značky Hérmes, a zdá sa že pri tomto čísle určite nekončí. Naposledy sa tešila z výnimočného modelu Hermès Kelly Pochette Mini z lesklého krokodíla, ktorého cena je okolo 30 tisíc eur. Tú dostala od svojho manžela Michala Navarru k 29. narodeninám.

Dominika pózuje so svojím druhým "krokodílom".
Dominika pózuje so svojím druhým "krokodílom".
Instagram.com/romanaskamlova

Norkový kožuch za desiatky tisíc eur!

Na mieru navrhnutý šatník z tých najdrahších materiálov a so špeciálnymi svetelnými efektmi, kde má aj unikátny maskérsky kútik sa stal doslova jej módnym kráľovstvom. Teraz do neho pribudol ďalší unikátny kus! Počas tohto víkendu sa v sprievode svojho dvorného stylistu Andreja Kusalíka vybrala do stovežatej Prahy a namierila si to rovno na tú najdrahšiu ulicu s luxusnými značkami. Dominika si totiž pred niekoľkými mesiacmi objednala v Ríme custom-made norkový kožuch značky Fendi. A ten práve dorazil do pražského butiku!

Na instagrame sa pochválila okamžite.
Na instagrame sa pochválila okamžite.
instagram.com/parishilton/

Splnila si svoj ďalší ženský sen

Dominika z neho mala obrovskú radosť! Už počas víkendu „spamovala“ svoj instagramový profil instastories z tohto doslova rozprávkového víkendu. „Dreams come true,“ napísala pod jednu svoju fotografiu. Je pravdou, že Domi má už vo svojom šatníku niekoľko originálnych kožuchov a vestičiek, ale tento „piece“ za niekoľko desiatok tisíc eur je jej absolútnym miláčikom. „I M ready for winter,“ napísala pod ďalšiu fotografiu, s ktorou sa pochválila svojím fanúšikom. Vyzerá v ňom dokonalo, nemyslíte? 

Domi to veľmi pristane.
Domi to veľmi pristane.
Instagram.com/dominikacibulkova

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii. 

Čítajte viac: 

Najkrajšie letné outfity známych krások: Cibulková oblečená za desaťtisíce eur!

Kto nemá svojho gay kamaráta, akoby ani nebol: Nová móda á la Kardashian?

Z týchto mužských tiel odpadnete: Najsexi potetovaní chlapi slovenského šoubiznisu!

Najsexi telá slovenského šoubiznisu: Ktorej to v plavkách najviac pristane?

Dominika Cibulková si užíva na luxusnej jachte: Za týždeň zacvaká 80 tisíc eur!