Dominika si s fanúšikmi aj hejtermi prežila svoje. Počas najväčšej koronakrízy ju odsúdili za cestovanie a neskôr si vyslúžila kritiku aj za prednostné očkovanie. Bývalá tenistka ale na šoubiznis nezanevrela a všetkým chcela dokázať, že na to má.

To sa jej aj podarilo, v tanečnej súťaži sa dostala pomerne ďaleko a niekoľkokrát vyšla zo svojej komfortnej zóny. Bohužiaľ, musela si vypočuť aj nepríjemné komentáre na jej postavu.

,,To, že nejaký trotl napíše niekde na Instagrame, že som tučná a neviem tancovať, mi je úplne jedno. Podľa mňa sa takýmto diskusiám dáva príliš veľký priestor, je to totálne zbytočné. Mali by sme sa skôr pozrieť na to, kto a prečo to vlastne píše," hovorí Dominika v rozhovore pre Nový Čas.

Mamina ju v hľadisku podporovala každý týždeň, vraj nie, že by musela, ale chcela a bavilo ju to. ,,Keď som chodila na turnaje a ona sedela v hľadisku, tak musela chodiť z kola na kolo, keď som vyhrávala, nechceli sme prerušiť víťaznú šnúru. Celý život som bola tenistka, mala som veľké ramená a ruky a v šou som bola štylizovaná do elegantnej dámy. V tanci sú pózy, ktoré sú pre mňa veľmi ťažké. Myslím si, že je na mňa hrdá, čo som s tým telom dokázala urobiť," dodáva.

A čo jej ocino, ktorého sme na prenose nikdy nevideli? Otvorte si našu galériu a zistíte, prečo ju neprišiel podporiť.

PREČO JU OCINO NEPODPORIL NA PRENOSE ZISTÍTE V NAŠEJ GALÉRII