Nela sa do povedomia verejnosti dostala pred rokmi vďaka reality show Hotel Paradise, no zo svojej slávy ťaží úspešne dodnes. Nepochybne aj vďaka podrezanému jazyku a provokatívnym fotkám, ktoré s obľubou pridáva na sociálne siete. Má sa čím pochváliť, postavu má tip-top a učarovala ňou aj slovenskému hokejistovi Lukášovi Kozákovi, s ktorým tvorí pár už niekoľko rokov. Dvojica spoločne rada cestuje a aj momentálne si Nela vychutnáva chorvátske slnko, kde neváha svojím telom provokovať miestnych obyvateľov.

Ako totiž sama pod fotkou, na ktorej si zakrýva len najintímnejšie partie, prezradila, miestni rybári sa vraj pri pohľade na ňu potešili. Neváhala totiž skočiť do mora celkom nahá v domnienke, že naokolo nik nie je. Teda až na tých spomínaných rybárov, ktorých zvedavé pohľady Nele zjavne vôbec neprekážali. Pod dráždivým záberom si Nela vyslúžila kopu pochvalných komentárov, zrejme aj preto, že divákom necháva naozaj len malý priestor na predstavivosť. „Ale čo si budeme nahovárať, vždy je to tak troška póza a hoci dám na sociálnu sieť nejakú odvážnejšiu fotku, som úplne normálna baba, ktorá doma uprace aj navarí,“ priznala sa Nela pred časom v rozhovore pre magazín EMMA.

Nela Slováková na Diamantovom plese v Brne.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbVXYr8KRjX/

Nela sa aj nedávno na plese v Brne predviedla v extravagantných a odvážnych šatách, ktoré jej sčasti odhaľovali rozkrok.

Česká influencerka, ktorú na Instagrame sleduje vyše 370-tisíc followerov, si práve svojou otvorenosťou a škandálmi pritiahla obrovské množstvo fanúšikov, ktorí s napätím čakajú, čím ďalším šokuje. A Nela ich vždy niečím prekvapí.

Viac fotiek Nely Slovákovej nájdete v našej FOTOGALÉRII.