Český moderátor Libor Bouček (40) sa nikdy netajil tým, že túži po rodine. Po dvoch nevydarených manželstvách so slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou (43) a bývalou českou tenistkou Janou Hlaváčkovou (39), našiel šťastie po boku modelky Gabriely (29) s ktorou si svoje áno povedali v roku 2019.

 

Dvojica tvorí pár šesť rokov a momentálne sa tešia veľkej životnej novinke. Dva roky po svadbe sa po prvýkrát stali rodičmi. Český moderátor sa radostnou správou pochválil fanúšikom na Instagrame, kde vzdal hold svojej manželke a prezradil aj meno a pohlavie vytúženého bábätka.

"Možno raz v drese Sparty chytí penaltu lúčiacemu sa Mbappemovi, možno niečo vynájde, možno pobaví plnú sálu a možno raz bude prežívať také isté emócie ako jeho otec teraz. Je to úplne jedno. Zatiaľ spí a je a občas prepukne v plač, ktorý celé oddelenie okamžite rozpozná. Všetko má pred sebou...," napísal na sociálnej sieti dojatý Bouček, ktorý objavil nový rozmer lásky a priznáva, že nikdy nebol šťastný tak, ako teraz.

Libor CNN Prima News aj zdôvodnil, prečo jeho syn dostal meno Albert. "Albert, po najväčšom mysliteľovi 20. storočia, pretože keď sa pozrieme dookola, tak najviac zo všetkého potrebujeme mozog," píše Šarm.sk.  Manželom sa pritom tehotenstvo darilo držať v tajnosti dlhých 8 mesiacov a krásnou správou sa rozhodli pochváliť až niekoľko týždňov pred pôrodom. Rodinke gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.