Michaela nastúpila na Akadémiu Policajného zboru v Bratislave so snom, ktorý sa už nikdy nemusí stať realitou. Mladá vysokoškoláčka pôvodom z Považskej Bystrice celý život zasvätila pohybu a už od útleho veku sa venovala atletike. Ďalej svoj sen rozvíjala a neskôr našla záľubu vo futbale. Dokonca sa dostala aj do ženského tímu a počas strednej školy hrala za známy AS Trenčín. Vytvárala si zážitky a budovala kariéru, no stačí len jeden moment a všetko môže byť stratené, píše magazín EVA.

Hovoríme o situácii, ktorá zmenila život nielen mladej športovkyni. Včerajšok sa stal pre mnohých dňom, ktorý by najradšej vymazali zo svojej pamäte a modlili sa, aby sa nikdy nestal. Inštruktor nechtiac postrelil kadetku Michaelu do chrbta. Ihneď po incidente bola prepravená do nemocnice a aktuálne je v umelom spánku. K situácii sa vyjadrila aj hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava (UNB) Eva Kliská: "Je pod stálym dohľadom našich zdravotníkov. Vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme poskytovať bližšie informácie k zdravotnému stavu pacientky." Mladej žene hrozí ochrnutie.

"Je mi to ľúto čo sa stalo Miške, pamätám si ju ešte zo základnej školy, kde sme spolu chodili na atletiku. Miluje šport a pohyb ako taký. Je to veľmi šikovné a talentované dievča. Verím, že sa dostane z toho čo najrýchlejšie, aby sa mohla vrátiť k tomu čo ju baví," prezradila exkluzívne pre magazín EVA kamarátka z detstva. FOTKY MIŠKY NÁJDETE TU!