Módna udalosť roka! Milovníci módy každoročne s napätím očakávajú, v akých veľkolepých dizajnérskych outfitoch sa celebrity predvedú na červenom koberci. Ani tento rok hviezdy nesklamali. Tie najlepšie, v ktorých sa predviedli pri príležitosti otvorenia novej výstavy  „In America: Anthology of Fashion“, si pozrite V TOMTO ČLÁNKU. Po skončení galavečera sa však len málokto pobral rovno domov. V New Yorku sa po Met Gala konalo niekoľko celebritných afterpárty, na ktorých sa zabávali topmodelky, herci či speváčky a ani tu nešetrili originalitou pri výbere outfitov.

Prvá exkluzívna afterka sa konala v Casa Cipriani a organizovali ju slávne topmodelky Kate Moss a Naomi Campbell. Pozvanie nestarnúcich modelingových ikon prijali herci Leonardo DiCaprio, Jared Leto či Joshua Jackson, speváčka Billie Eilish, herečka Vanessa Hudgens, modelky Winnie Harlow, Cara Delevigne aj Bella Hadid.

Bella Hadid žúrovala po Met Gala v Casa Cipriani.
Zdroj: Tmz

Neďaleko odtiaľ sa v hoteli Standard zišla ďalšia celebritná skupinka hviezd na párty, ktorá bola pod záštitou speváčky Cardi B. Spoločne s ňou sa vo vychytenom hoteli zabával čerstvý ženáč Brooklyn Beckham s manželkou, speváčky Alicia Keys, Camila Cabello či Erykah Badu, ktorá dokonca naživo vysielala na Instagrame zábery z párty, na ktorej sa na pódiu predviedol Lenny Kravitz a divákov priviedol pekne do varu. Medzi hosťami sa ukázal aj herec a exmanžel Jennifer Aniston Justin Theroux a mnoho ďalších zvučných mien.

Brooklyn Beckham s manželkou šli na párty do hotela Standard.
Zdroj: Tmz

Trojicu najvychytenejších afterpárty po Met Gala uzatvára tá v klube Zero Bond, ktorá prilákala skôr mladšie celebritné osadenstvo. Boli tam Hailey Bieber s vernou kamoškou Kendall Jenner, moderátorka Addison Rae, speváčka Olivia Rodrigo aj modelka Kaia Gerber – dcéra slávnej Cindy Crawford, ktorá mame pekne šliape na päty čo sa týka modelingovej kariéry. Aj na Met Gala vyzerala úchvatne a zatienila mnohé známejšie hviezdy.

Niektoré celebrity sa stihli dokonca počas noci presunúť a absolvovať hneď niekoľko žúrov. Noc po Met Gala sa skrátka nikdy nekončí východom z Metropolitného múzea, ale až so svitaním, kedy sa aj poslední návštevníci poberú domov z luxusných a neraz divokých afterpárty.

Outfity, v ktorých sa hviezdy predviedli na párty po skončení Met Gala, si pozrite v našej FOTOGALÉRII.