Pozrite si sexi foto Kate v galérii.

Herečka a modelka Kate Upton (26) povedala svoje "áno" bejzbalistovi Justinovi Verlanderovi (35) uplynulý rok v novembri, po takmer troch rokoch randenia. Ich romantická svadba v Toskánsku bola ako z rozprávky. Teraz sa môžu tešiť na ďalšiu životnú úlohu! Onedlho sa totiž stanú rodičmi...

Čítajte viac:

MISS tehuľka: K týmto známym kráskam čoskoro priletia bociany. Ktorej to najviac pristane?

Okrem pár filmových úloh sa Kate pýši hlavne sexi plavkovými editoriálmi z populárneho magazínu Sports Illustrated, ktoré fotí už od roku 2011. Rodáčka z Floridy zasadla cez víkend do poroty na vôbec prvom otvorenom castingu na modelku do spomínaného plavkového editoriálu. Pre modelky je to naozaj prestížna príležitosť a svoje o tom vie aj Kate, keďže sa vďaka nim preslávila. 

A na Miami sa rozhodla oznámiť aj sladkú novinku! K fotke v červenom outfite napísala stručný a jasný popis: "Tehotná v Miami". Označila k tomu aj svojho manžela Justina, ktorý fotku hneď zdieľal a venoval jej prekrásne vyznanie! „Budeš tá najúžasnejšia mama. Neviem sa dočkať začiatku tejto novej cesty s tebou. Si tá najláskavejšia, milujúca,starostlivá a najsilnejšia žena, akú som stretol! Som nesmierne hrdý, že naše malé bude vychovávané ženou, akou si ty. Milujem ťa!"

Ten jej venoval krásne vyznanie na Instagrame.
Ten jej venoval krásne vyznanie na Instagrame.
Twitter/justinverlander

Kate nedávno zažiarila na titulke magazínu Maxim ako víťazka ich ankety 100 najsexi osobností. Nuž, bude z nej poriadne atraktívna mamina, čo poviete?

Na titulke magazínu Maxim zahviezdila ako víťazka ich ankety.
Na titulke magazínu Maxim zahviezdila ako víťazka ich ankety.
Instagram/kateupton

Foto: Twitter/justinverlander, kateupton

Pozrite si viac sexi foto budúcej mamičky v našej fotogalérii. Nájdete tam aj fotky z ich svadobného dňa, počas ktorého bola Kate doslova ako princezná a možno by ste ju po odhalených fotkách ani nespoznali!

Čítajte viac:

TOTO že je jej matka? Evelyn ukázala spoločnú fotku s maminou: To je ale podoba!

Adriana Sklenaříková otvorene prehovorila o potrate: ,,Bolo to drsné!"

Katka Knechtová konečne priznala vzťah: ,,Stretávame sa už dlho!"

Zaľúbená Mary Bartalos zverejnila prvé fotky s manželom: Pozrite, ako im to spolu sekne!

Najzamilovanejšie páry slovenského šoubiznisu: Nie je to len Rytmus s Jasmínou!