Slávna speváčka a herečka, ktorá dlhé roky randila s nemenej slávnym Justinom Bieberom, sa odhodlala na radikálnu zmenu. Svoje krásne dlhé hnedé vlasy, ktoré boli dlhé roky jej poznávacím znamením, si nechala prefarbiť na blond. Fotografia so zmeneným imidžom, ktorú zavesila na Instagram, vyvolala doslova hystériu. Jej nový blond účes komentovalo neuveriteľných vyše 120-tisíc fanúšikov. Medzi nimi aj kopec priateľov zo showbiznisu, napríklad herečky Raquelle Stevens či Diane Keaton, svetoví kaderníci aj make-up artisti. Čo na jej premenu vravíte vy?

Zo Seleny je dnes blondína.
Zdroj: Instagram @selenagomez

 

28-ročná hviezdička si na internete okamžite vyslúžila ovácie a pochvalné reakcie. Nikto nepredpokladal, že platinová blond Selene tak veľmi pristane. Začali ju dokonca označovať prezývkou „Blondelena“, čo je spojenie slov blondína a Selena.

Selenu si pamätáme ako milú brunetku.
Zdroj: instagram

 

Hollywoodska hviezda sa preslávila už v detstve v seriáloch stanice Disney Channel. Neskôr hrala v niekoľkých celovečerných filmoch a nahrala úspešné hudobné albumy. Dnes je z nej celosvetová hviezda, ktorú len na Instagrame sleduje 223 miliónov fanúšikov. Preslávila sa tiež dlhoročným vzťahom so spevákom Justinom Bieberom. Ten bol ako na húsenkovej dráhe – neustále sa rozchádzali a dávala opäť dokopy. Až kým Justin tieto ich eskapády neukončil svadbou s inou krásnou blondínou, modelkou Hailey Baldwin. Žeby sa Selena túžila podobať na manželku svojej starej lásky?

Justin a Hailey
Zdroj: Instagram/@justinbieber

 

Každopádne, nový imidž jej veľmi pristane a sme zvedaví, kedy sa s novým účesom objaví v nejakom filme alebo videoklipe.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.