Už je z nej tridsiatnička! Veľkolepú oslavu svojich okrúhlych narodenín sa rozhodla Zuzana Plačková usporiadať na gréckom ostrove Kréta, kam pozvala 16 svojich najbližších priateľov. Nechýbal, samozrejme, ani jej manžel René. Po prílete oslávenkyňu už čakalo na ostrove niekoľko známych, ktorí pre ňu v hoteli pripravili kopec prekvapení. Tie influencerka a podnikateľka nezabudla neustále dokumentovať a komentovať na sociálnych sieťach. K dokonalému šťastiu jej vraj chýba už len jedno jediné. Čo-to naznačila svojim fanúšikom v správe, ktorú uverejnila deň pred narodeninami: „Splnila som si skutočne všetky materiálne sny, ktoré som mala, a teraz mám už len jedno prianie po 30.“ K správe pridala obrázok malého kuriatka a srdiečko, čím zrejme narážala, že túži po bábätku.

Zuzana oslávila okrúhle narodeniny s priateľmi na Kréte.
Zdroj: Instagram @queen.plackova

 

Počas narodeninového víkendu si partička užívala krásne slnečné počasie, drinky a dobré jedlo pri súkromnom bazéne. Večer usporiadala Zuzana pre svojich hostí mega párty s krásne prestretým stolom, balónovou výzdobou aj programom na tanečnom parkete. Na oslávenkyňu čakal aj ohňostroj a netajila sa vyjadreniami, že to je najlepšia oslava narodenín, akú kedy mala. Veď tridsať rokov oslavuje človek len raz za život. A Zuzana si ten svoj teda vie parádne užívať.

Nechýbal ani parádny ohňostroj.
Zdroj: Instagram @queen.plackova


Dokázala to aj pri prílete z narodeninovej dovolenky, kde na ňu a jej priateľov už čakali na letisku biele limuzíny. Tie ich doviezli domov do Bratislavy, kde sa Zuzana chystala rozbaľovať kopec darčekov, ktoré dostala.

Viac fotiek zo Zuzaninej oslavy nájdete v našej FOTOgalérii.