Slová českej modelky Kuchárovej o tom, že jej bol Brzobohatý neverný krátko po obnovení ich sľubu v čase, keď pracovali na rodine, umelca nenechalo chladným a po dlhom mlčaní sa rozhodol zareagovať na sociálnej sieti instagram. Jeho slová prezrádzajú, kedy sa dal dokopy s novou ženou jeho života... A čo bolo skutočnou príčinou rozpadu vzťahu.

„Dlho som nad tým, vzhľadom na to pekné, čo bolo v našom vzťahu, len ticho škrípal zubami. Mám toho však už akurát dosť. Prečo to Taťána robí? Nechápem. Platia fakty, ktoré boli jasne povedané, teda že od augusta minulého roku boli rozvodové papiere na stole, od septembra žijem sám a Daniela ani nikto iný toho nikdy nebol príčinou."

"Kríza, rozchod, rozvod... vždy ide o zlyhanie oboch partnerov. Nie je v ňom víťazov ani porazených. Hľadať vinníka či hrať sa na obeť je rovnako zúfalé a trápne, ako obhajovať sa pred krivými obvineniami... aj preto som tak dlho mlčal,“ dodáva muzikant.

Situáciu však Taťána svojimi výrokmi vyhrotila do stavu, keď sa už ozvať musím. Daniela sa so mnou, teda s rozvádzajúcim sa a následne rozvedeným mužom, začala bližšie stýkať až v priebehu tohto roku. Kto nám praje šťastie, tomu ďakujem... Kiež čas zahojí všetky sklamania i krivdy a hlavne, kiež už je Kľud a mier." Avšak ani modelka dlho neostala ticho a reagovala na slová jej ex. JEJ vyjadrenie nájdete TU, veď píše jasne!