Slávny herec vilu z roku 1910 dôkladne zrekonštruoval a vytvoril z nej luxusný a moderný domov, v ktorom nejaký čas žil aj s Angelinou Jolie a ich šiestimi deťmi. Až kým sa v roku 2016 ich vzťah nerozpadol.

Angelina a Brad prežili v tomto dome spolu niekoľko šťastných rokov.
Zdroj: Getty Images

Na obrovskom pozemku sa nachádza aj skateboardový park, garáž pre jeho motorky, jazierko, tanečná sála či dokonca súkromné kino, uvádza americký portál TMZ. Vďaka vychytenej lokalite obľubovanej celebritami, ktorá je dostatočne odľahlá od zrakov zvedavcov, si tu mohol užívať tiež dostatok súkromia.

Brad vilu z roku 1910 zrekonštruoval a vytvoril z nej luxusný domov.
Zdroj: Backgrid/TMZ

Kúpil ju ešte v roku 1994 za 1,7 milióna dolárov a pôvodne sa ju snažil predať za 45 miliónov. Napokon musel zo sumy trochu spustiť, no 39 miliónov tiež nie je na zahodenie a nehnuteľnosť sa mu oproti kúpnej sume pekne znásobila.

Brad Pitt stále patrí k najúspešnejším hercom Hollywoodu.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CpXhsD5tjPh/

Vyše storočná vila, ktorú dal postaviť istý ropný magnát, má zaujímavú históriu. Okrem hviezdneho herca sa v nej kedysi často zdržiaval aj legendárny muzikant Jimi Hendrix, ktorý práve tu zložil svoj hit "May This Be Love". Kto je novým majiteľom nehnuteľnosti zatiaľ nie je známe, isté však je, že sa pekne buchol po vrecku.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOGALÉRII.