Tomáš patril počas prvej SuperStar k najväčším miláčikom žien a dievčat, práve on bol ten, ktorému na pódium hádzali plyšáky. Po rozchode s Adelou Banášovou, dnes už Vinczeovou, si dlhé roky nedokázal nájsť priateľku.

„Nie, nemám frajerku. Mal som takú kamarátku, s ktorou to nevyšlo. Problém je, že je ťažké nájsť niekoho, kto ti bude veriť. Kto ti nepovie, že ty si spevák, ty ma podvedieš, ty o chvíľu zavoláš inej. A mne sa to stáva bežne. Takže ja potrebujem silnú osobnosť, ktorá bude akceptovať, že spievam, že mi napíše nejaká fanúšička a že jej odpíšem, ďakujem, som rád, že sa ti páči moja muzika – čo sa mi teraz stáva často, lebo som vydal nový singel Krásne a veselé. Nájsť ženu, ktorá bude tolerantná a bude mať nadhľad, bude to akceptovať, je podľa mňa ťažké," povedal svojho času pre Plusku.

Všetko sa ale zmenilo, Tomáš je konečne šťastný. Láska si ho našla z ničoho nič. ,,Tak, stretli sme sa prvýkrát vo fitku, čiže je to také vzácne, že naživo a nie na Instagrame, ale zase musím povedať, že potom sme si písali na Insta a nejak čas ukázal a sme spolu,“ povedal Tomáš.

Aktuálne si užívajú jeden druhého, FOTO z dovolenky v plavkách nájdete v našej GALÉRII