Betka žije so svojím priateľom, známym českým raperom Paulie Garandom, v Prahe a na Slovensko chodí málokedy. Jej fanúšikovia však môžu na jej profile na Instagrame pravidelne sledovať, čo robí. Zea, čo je jej umelecké meno, nosila síce v seriáli Iveta vyťahané flanelové košele, no v súkromí zbožňuje celkom iný štýl.

Hoci sa Alžbeta narodila v Prešove, pár rokov žila aj v Bratislave, potom v Paríži a 4 mesiace v New Yorku. Kedysi bola jednou z finalistiek Miss Universe 2010. Neskôr si zahrala v seriáli Panelák, bola v šou Česko Slovensko má talent a účinkovala aj v obnovenej súťaži Koleso šťastia, kde bola asistentkou moderátora Lukáša Adamca.

POZRITE, AKO TERAZ BETKA VYZERÁ, FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII TU

Súťaž však neuspela u divákov, ktorým sa nepozdávalo jej vystupovanie ani tančeky, ktoré tam predvádzala a v tom čase si za to vyslúžila obrovskú kritiku. To bol jeden z dôvodov, prečo odišla zo Slovenska. Chvíľu bývala v Prahe, no napokon sa usadila v Liberci.

Aktuálne sa na sociálnej sieti fanúšikom posťažovala s problémom, ktorý ako sama tvrdí, nikdy predtým neriešila. ,,Nikdy, fakt NIKDY som nič také neriešila. Snáď to rýchlo prejde," píše. Na tvári sa jej objavil nepríjemný ekzém/akné. POZRITE, AKO TERAZ BETKA VYZERÁ, FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII TU.