Novým vyvoleným Moniky je podnikateľ Leonard Lekaj, ktorý obchoduje so zlatom a diamantmi a prenajíma tiež nehnuteľnosti. Zaľúbenci si spolu s Bagárovej dcérou Rumiou vo februári dopriali prvú spoločnú dovolenku.

Tá sa začala v Spojených arabských emirátoch a ako píše Expres.cz, párik si doprial poriadny luxus. Expresu opäť neušla luxusná voľba ich ubytovania, v 5-hviezdičkovom Tulia Zanzibar Resor stojí jedna noc aj 844 eur. "Toto miesto je najväčší relax. 16 viliek, ľudí tak akurát, nádherná príroda, more a každý má úsmev na tvári,“ pochvaľovala si Monika na sociálnej sieti.

Pred pár dňami sa Bagárová fanúšikom pochválila ďalším luxusom, nie všetci jej ho však doprajú. Speváčka sa odfotila s nablýskaným autom BMW, pričom zaň poďakovala firme, ktorá predáva automobily. "Dnes sme si prevzali toto nové krásne auto. Ja tu niekto, kto má rovnaké? Ako sa vám na ňom jazdí?“ spýtala sa vysmiata Monika, po smršti komentárov jej však úsmev pravdepodobne zamrzol. "No áno, niekto tvrdo pracuje celý život a do práce od mladosti až do dôchodku cestuje autobusom alebo na bicykli ako napríklad moja mama. V takom krásnom aute nikdy ani nesedela. Dnes je to očividne jednoduchšie," čuduje sa jedej zo sledovateľov.

FOTO Moniky s novým autom v GALÉRII.

Bagárová však luxusné vozidlo nedostala len tak, aj s firmou predávajúcou automobily spolupracuje a je dokonca jej ambasádorkou. V októbri si takto prevzala auto značky Škoda a na tom, rovnako ako teraz na novom "béemvéčku“, svieti logo predajcu a nápis "Na tomto aute jazdí Monika Bagárová“, čím robí firme reklamu doslova kade jazdí.