Harry a Meghan si svojou jednoduchosťou a prirodzeným prístupom k životu podmanili srdcia ľudí po celom svete. Svoju nenútenosť a preferenciu bežného života dokazujú aj v tom, že malého Archieho sa rozhodli vychovávať v ústraní, mimo nadmernej pozornosti, ktorej sú často vystavení všetci členovia kráľovskej rodiny. S víziou života bežného človeka, ktorý by svojmu synovi radi darovali, mu oficiálne zatiaľ nepriradili ani žiadny kráľovský titul.

Či už to však Harryho a Meghan teší alebo nie, siedmym oficiálnym následníkom britskej koruny, je práve Archie, takže popularite sa úplne nikdy nevyhne. Aktuálne sa, napr. mnohí zamýšľajú nad tým, akým spôsobom sa rozhodnú Harry a Meghan osláviť jeho krstiny!

Dieťatko zatiaľ nemá žiadny kráľovský titul.
Dieťatko zatiaľ nemá žiadny kráľovský titul.
Zdroj: instagram.com/theroyalfamily/

V kráľovskej rodine sa bábätká, podľa tradície, krstia ako 2 alebo 3 mesačné, čo je vek, ktorý sa Archiemu nezadržateľne blíži. Či však bude pokrstený tradične, tak ako jeho bratranci a sesternica, je zatiaľ otázne. Archieho veľký deň by sa mal konať v priebehu júla, v kaplnke sv. Juraja vo Windsorskom paláci. Krst je v britskej kráľovskej rodine považovaný za druhé verejné vystúpenie nového člena na verejnosti. Veríme teda, že nám tohto rozkošného chlapčeka aspoň na pár minúť znovu ukážu.

 

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.