Identita otca jej dcéry, ktorá dostala originálne meno Nea, bola dlho zahalená rúškom tajomstva. K otcovstvu sa napokon v emotívnom videoklipe prihlásil mladý spevák a herec Matúš Kolárovský. S Twiinskou Veronikou nikdy pár netvorili a aj po narodení Ney si každý z nich žil svoj život.

Speváčka a jej dvojička Daniela sú obe slobodné matky, so svojimi malými dcérami zakotvili v rodinnom dome v Tlmačoch. Rozlietaný mladík Kolárovský žije v hlavnom meste a pracuje na svojej kariére.

VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTO Z DOMÁCNOSTI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

,,Začal som si robiť vodičák, aby som mohol sadnúť do auta a prísť za ňou. Všetko sú to pre mňa veľké zmeny, ale musím kráčať ďalej a brať to, ako to je," povedal Matúš ešte v marci minulého. Na otázku týždenníka Plus 7 DNÍ, či je pripravený byť otcom, odpovedal: ,,Na niektoré veci musí človek dozrieť. Stále mám 21 rokov. Chcem zažiť ešte veľa šialených vecí… Nie som na to úplne pripravený, ale som tu, takže sa budem učiť za pochodu," hovoril. Od rozhovoru ubehlo viac času a v živote oboch rodičov Ney sa toho veľa zmenilo. 

Veronika sa na nedávnom Česko-Slovenskom plese vyjadrila, že majú s Matúšom veľmi dobrý vzťah a všetko je inak ako na začiatku. ,,My sa inak máme strašne radi, často sa smejeme." Pár ale netvoria.

Ako sa stará o Neu? ,,Snaží sa, stále keď má nejaký voľný čas tak mi volá, či môže prísť za malinkou, teším sa z toho. Všetko sa dalo naporiadok a dokopy," priznáva pre televíziu Markíza. Nuž, uvidíme, ako sa to bude celé vyvíjať, ako hovorí samotná speváčka, je veľmi dôležité, aby deti poznali aj svojho otca. VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTO Z DOMÁCNOSTI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.