Mimoriadne vyťažená moderátorka v posledných týždňoch zasadla do porotcovského kresla tanečnej súťaže Let's Dance, okrem iného natáčala reláciu 2 na 1 a venuje sa aj svojmu projektu "Trocha inak s Adelou".

Svoje šťastie našla po boku mladšieho kolegu Viktora Vinczeho a aj keď im na začiatku len málokto prial a veril, dvojica si spolu šťastne nažíva už niekoľko rokov.

Adela nezvykne byť terčom bulváru, no keď sa tak stalo, prepieraná bola najmä kvôli svojim partnerom. Po skončení prvej série Slovensko hľadá SuperStar, ktorú spolu s Martinom Pycom Rauschom moderovala sa dala dokopy s jedným z účastníkov - Tomášom Bezdedom.

Vzťah neskôr ukončili a od roku 2009 začala tvoriť pár s tanečníkom Petrom Modrovským. Avšak ani s ním to nevyšlo. V roku 2017 sa vydala za Viktora a dodnes tvoria harmonický pár, ktorý spolu trávi nielen voľné, ale aj pracovné chvíle.

O to šokujúcejšia je jej najnovšia fotografia, s rukou na srdci - aké vzťahy máte s bývalými vy? ,,Moje lásky. Občas si s Viktorom spievame v aute pesničky od Tomáša Bezdedu. Dlhodobo Vikiho trápi, že s ním nikdy nedám takú dvíhačku z Hriešneho tanca, ako som dala aj včera na párty s Peťom Modrovským. Ale podstatné je, že aj vďaka vzťahom s nimi som tá, ktorá sa zapáčila môjmu manželovi. Takže – ďakujem páni za všetko a vždy vám budeme s Vikim držať palce,“ takto krásne zakončila Adel.

Ich spoločnú fotografiu nájdete v galérii TU